لیفت ران

چه افرادی مناسب جراحی لیفت ران هستند؟

افرادی که از افتادگی ران خود ناراضی هستند و خواهان داشتن ران باریک و ظریفی هستند، می توانند با مشورت پزشک از مزایای لیفت ران بهره مند شوند.

افرادی که خواهان انجام این روش هستند، باید:

جراح پلاستیک با معاینه کامل بیمار و‌ بررسی سوابق پزشکی و اهداف و‌خواسته های بیمار، تشخیص می دهد که آیا انجام جراحی مناسب می باشد یا خیر.

مشاوره اولیه لیفت ران

در طول جلسات مشاوره، پزشک به معاینه کامل ناحیه می پردازد، سوابق پزشکی را مورد بررسی قرار می‌ دهد و با بیمار صحبت می کند تا با اهداف و‌خواسته هایش آشنا گردد. آن چه که اهمیت دارد این است که بیمار باید با پزشک صادق باشد.

در این جلسات روند جراحی، مراقبت های قبل و بعد و عوارض احتمالی برای بیمار شرح داده خواهد شد. معمولا از بیمار خواسته می شود یک سری نکات و مراقبت ها را رعایت کند، مواردی که به تسریع روند بهبودی کمک می کنند. از جمله:

تکنیک جراحی لیفت ران

تکنیک های مختلفی برای لیفت ران وجود دارد که از لحاظ اندازه و نوع برش و ‌میزان بافتی که باید برداشته شود، با هم تفاوت دارند. بعد از انجام بررسی های لازم، بهترین تکنیک مشخص خواهد شد.

لیفت ران داخلی

همان طور که از نامش پیداست، این تکنیک قسمت داخلی ران را هدف قرار می دهد و مناسب افرادی است که علی رغم ورزش و رژیم غذایی نتوانسته اند از چربی اضافی این ناحیه خلاص شوند. در طول روش، برشی در محل اتصال ران و پوبیس زده می شود.