تزریق چربی

تزریق چربی به گونه

تزریق چربی به گونه  یک راه حل برای داشتن گونه های برجسته است، در حالی که بیشتر خانم ها نمی خواهند برای پر شدن صورت ، تناسب اندامشان بهم بریزد از این روش استفاده می کنند. همانطور که میدانیم در زمان افزایش وزن ، حجم صورت آخرین ناحیه ای است که چاق می شود و در هنگام کاهش وزن ، اولین ناحیه ای است که لاغر می شود.

پس برای داشتن گونه های برجسته ، راه کار افزایش حجم مناسب نیست.گونه بخش مهمی از  ناحیه صورت است که با افزایش سن حالت افتاده به خود می گیرد و حالت برجستگی خود را از دست می دهد . با افتادگی ناحیه گونه ، باعث به وجود آمدن چین و چروک هایی در ناحیه فک و در قسمت لب و بینی می شود، پس مشکلی که در زمان جوانسازی پوست به آن توجه می شود ، انجام عمل گونه گذاری با تزریق چربی برای بر طرف کردن حجم از دست رفته می باشد. در این مقاله به پروتز گونه ها با روش تزریق چربی می پردازیم تا شما را در انتخاب روشی مناسب برای داشتن زیبایی منحصر به فرد کمک کنیم.

نحوه گونه گذاری با تزریق چربی به گونه

تزریق چربی به گونه ای انجام می شود که ناحیه از بدن که دارای حجم چربی زیادی است برای انتقال انتقال چربی به گونه انتخاب می شود. انتقال سلول های چربی از قسمت هایی از بدن مانند شکم ، پهلو ، ران ، پشت به گونه  ها انجام می شود. تزریق چربی یک عمل سرپایی است که  نیاز به بیهوشی فرد ندارد. در این روش از نسج نرم و مایعی برای شکل گیر گونه ها در صورت استفاده می شود که عامل متقارن بود گونه ها بعد از تزریق است. پس در صورت دقیق نبودن متخصص می تواند مشکل نامتقارن بودن گونه ها را برای فرد ایجاد کند.

میزان ماندگاری تزریق چربی گونه

معمولا بعد از تزریق چربی ، حجم اولیه کاهش می یابد که میزان کاهش ، بستگی به خود فرد دارد و برای هر فرد به یک میزان کاهش می باید و غیرقابل پیش بینی است. اما بر اساس تحقیقات انجام شده ، بعد از ۱۶ ماه ۶۸ درصد از حجم اولیه چربی کم می شود و تنها ۳۲ درصد از چربی تزریق شده باقی می ماند. اما میزان باقی مانده برجستگی گونه برای ۱۰ سال ماندگاری دارد. در صورت نیاز به افزایش حجم چربی گونه 6 تا 12 ماه بعد از تزریق اولیه تزریق دوباره انجام می شود.

 ماندگاری گونه گذاری با تزریق چربی به چه عواملی بستگی دارد؟

ماندگاری تزریق چربی به گونه ها  به چربی استخراج شده از قسمت از بدن و مقدار چربی تزریق شده بستگی دارد. همچنین تکنیکی که جراح برای تزریق چربی انتخاب می‌کند بر روی میزان ماندگاری چربی گونه ها تاثیر گذار است. به طور کلی، تزریق چربی در ناحیه گونه ها حدود یک سال باقی می ماند که در صورت شرایط مناسب گونه گذاری و انجام نکات مراقبتی ممکن است تزریق چربی حدود چند سال تاثیر گذار باشد.

مهم ترین وضعیتی که تزریق چربی نسبت به فیلر دارد این است که چربی از خود بدن خارج شده و هیچ ماده ناسازگاری وارد بدن نمی شود. بنابراین بدن شما هیچ واکنشی نسبت به چربی تزریق شده نشان نمی دهد. این نکته موجب می‌شود ماندگاری تزریق چربی در گونه ها نسبت به تزریق ژل بیشتر باشد.

همچنین از آنجا که بافت چربی شامل سلول های زنده بدن است بدن خیلی سریع نسبت به بافت چربی تزریق شده واکنش نشان می دهد و توسط رگ ها و بافت های بدن جذب می شود. در واقع چربی به بدن جوش می خورد. در صورتی که چنین اتفاقی بیفتد و امکان حرکت و جا به جایی چربی اصلا وجود ندارد و فرم دادن گونه ها با استفاده از این روش نتیجه بهتری خواهد داشت.

اگر چربی از نواحی که نسبت به رژیم غذایی و ورزش مقاومت زیادی دارد، برداشته شود؛ مطمئنا ماندگاری مناسبی خواهد داشت و خیلی زود آب نمی شود و یا مثل روش‌های مانند ژل و فیلر خیلی زود جذب بدن نخواهد شد.

احتمال عفونت هنگام تزریق چربی به صفر است. چرا که بدن نسبت به چربی واکنش نشان نمی دهد و شما به راحتی می توانید روش تزریق چربی به گونه ها را امتحان کنید . بدون این که نگرانی بابت حساسیت و عفونت داشته باشید.

برتری تزریق چربی نسبت به ژل

از آنجا که تزریق چربی یک نوع پیوند اتولوگ است ، یعنی از سلول های  چربی فرد گرفته  و به خود فرد پیوند زده می شود. پس احتمال آلرژی و حساسیت های بعد از تزریق چربی وجود ندارد. هم چنین سلول های چربی شامل سلول های بنیادی می باشد که باعث بهبود ، قوام ، رنگ پوست ناحیه تزریق شده نیز می شود. بنابراین تزریق چربی یک راه حل بدون مشکل و با اطمینان بالا ، هم برای برجستگی و هم برای جوانسازی پوست و لیفتینگ آن می باشد. پس ، اگرچه میزان چربی بعد از تزریق جذب بدن می شود اما ممکن است ماندگاری بعد از تزریق چربی به گونه ها برای یک عمر باشد.

آمادگی قبل از تزریق چربی

بعد از تزریق چربی به نکات زیر دقت کنید

مزایای تزریق چربی به گونه