کانتورینگ و مادلینگ صورت

در صورت از دست دادن سفتی قابل توجه در پوست و افتادگی آن در اثر نیروی جاذبه، حالت و کانتور صورت محو می شود و این زمانی است که شیارهای عمیق بینی و لب و سیاهی زیر چشم نیز ظاهر می شود، گونه ها افتاده و لب ها کوچکتر می شوند. سپس استفاده از اسید هیالورونیک با تراکم مناسب به منظور بازسازی فرم صورت توصیه می شود.

در صورت کاهش قابل توجه حجم، گاهی اوقات لازم است چند آمپول اسید هیالورونیک تجویز شود . اما نیازی به انجام این کار در طول یک درمان نیست. می توان یک سری از درمان ها را به گونه ای برنامه ریزی کرد که مناطقی که به آن نیاز دارند به تدریج حجم آنها افزایش یابد. گسترش یک سری درمان ها در زمان به ویژه در مورد افرادی که نیاز به استفاده از مقادیر زیادی مواد دارند مهم است . بنابراین می توانیم از تغییر شکل صورت در طول یک بار مراجعه جلوگیری کنیم.

درمان‌های مدل‌سازی صورت شامل استفاده از اسید هیالورونیک در مورد زنان باردار و شیرده یا افراد مبتلا به عفونت، اختلالات ایمنی (سیستم)، بیماری‌های خودایمنی، سرطان، با تمایل به تحریکات یا اسکارهای هیپرتروفیک و صرع انجام نمی‌شود.

شایع ترین عوارض عبارتند از درد و احساس کشیدگی در محل مصرف، هماتوم، پتشی (“کبودی”) و قرمزی پوست در محل نقطه استفاده از محصول است معمولاً این علائم به طور خود به خود در عرض 72 ساعت از بین می روند.جراحان پلاستیک مدرن اغلب از روش های استاندارد برای مبارزه با تغییرات مرتبط با سن استفاده می کنند.

تقویت لب در مادلینگ صورت

در حین جراحی بزرگ کردن لب از محصول اسید هیالورونیک به شکل ژل الاستیک استفاده می شود. بسته به انتظارات، به این وسیله می توانید لب ها را مرطوب کنید، استحکام آنها را افزایش دهید یا آنها را بزرگ کنید. قبل از درمان نباید از فرآورده های اسید استیل سالیسیلیک (مانند آسپرین) استفاده کرد، در روز جراحی نباید از آفتاب گرفتن، سولاریوم یا سونا استفاده کرد. در مورد افراد مبتلا به هرپس سیمپلکس تسری‌کننده (به اصطلاح «زخم» روی لب‌ها که بیش از دو بار در سال اتفاق می‌افتد)، 3 روز قبل از درمان باید از یک آنتی‌ویروس مناسب (مانند هیویران) استفاده شود.

این عمل پس از بیهوشی لب ها با کرم بی حس کننده انجام می شود. از آنجایی که ناحیه لب بسیار عروقی است، خطر ایجاد هماتوم در طول درمان وجود دارد که شایع ترین عارضه جانبی در این ناحیه است. معمولاً پس از چند روز ناپدید می شوند. درمان مدل سازی لب در مورد زنان باردار یا شیرده، افرادی که مستعد ابتلا به اسکارهای هیپرتروفیک، حساسیت بیش از حد به اسید هیالورونیک، آلرژی، عفونت، بیماری های خودایمنی یا سرطان هستند، انجام نمی شود.